• VHS 94

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • He's All That

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Val

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Forever Purge

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Wolfgang

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Out Of Time

    ★★½

  • American Insurrection

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Tentacles

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★½

  • Between the World and Me

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Mank

    ★★★

  • The Map

  • Totally Under Control

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Way I See It

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • All Together Now

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Dress Rehearsal

  • Represent

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Irresistible

    ★½

  • Jimmy Carter: Rock & Roll President

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Stockton on My Mind

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Becoming

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★