brandon has logged 20 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
After Earth

After Earth

2013
×
Edit this entry  
27
The Last Airbender

The Last Airbender

2010
×
Edit this entry  
27
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Village

The Village

2004
×
★★★
Edit this entry  
24
Old

Old

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Happening

The Happening

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Signs

Signs

2002
×
★★★
Edit this entry  
20
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
19
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

2021
×
★★
Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Till Death

Till Death

2021
×
★★★
Edit this entry