• The Last Sharknado: It's About Time

    ★★★

  • Mile 22

    ★½

  • I Am Paul Walker

    ★★★★

  • Henry Rollins: Keep Talking, Pal.

    ★★★★

  • Slender Man

    ½

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • The Meg

    ★★★

  • Sunset Society

    ★½

  • The Spy Who Dumped Me

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Rosy

    ★★★½

  • Extinction

    ★★½

  • Jim Jefferies: This Is Me Now

    ★★★★

  • Jim Gaffigan: Noble Ape

    ★★★½

  • How It Ends

    ★★★

  • Siberia

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • Bill Maher: Live From Oklahoma

    ★½

  • The First Purge

    ½

  • Tau

    ★★

  • The Domestics

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • Uncle Drew

    ★★

  • W. Kamau Bell: Private School Negro

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Joel

    ★★½

  • SuperFly

    ★½

  • Erik Griffin: AmERIKan Warrior

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★½

  • Action Point

    ★★★

  • Tag

    ★★

  • Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life

    ★★★

  • Hotel Artemis

    ★★★★

  • Gotti

    ★½

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

    ★★★★

  • Fahrenheit 451

    ★½

  • Kevin Smith: Silent but Deadly

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Life of the Party

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★½

  • The Week Of

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★★

  • Bad Samaritan

    ★★★½

  • Super Troopers 2

    ★★★★

  • I Feel Pretty

    ½

  • Truth or Dare

    ★★½

  • The Zen Diaries of Garry Shandling

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Upgrade

    ★★★★½

  • The Legacy of a Whitetail Deer Hunter

    ½

  • Blockers

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★½

  • Death Wish

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Samson

    ½

  • Red Sparrow

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Tully

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★½

  • American Animals

    ★★★

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★½