Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Yannick

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • My Fault

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • the thinkers underwhelming desire to escape

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Contaminated Reflection

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Nothing to Hide (Bad Kid Stuff)

    ★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★½

  • Fired

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Highway

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • KM 9

    ★★½

  • Panayotis Pascot: Almost

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Run Totti Run

    ★★½

  • TÁR

    ★★

  • Where It's Beautiful When It Rains

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Catopolis

  • Close

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Harry Styles: One Night Only in New York

  • Final Cut

    ★★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Goliath

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Incredible But True

    ★★★★

  • Kitchen Brigade

    ★★½

  • Ivalu

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Gorillaz: Song Machine Live From Kong

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • Sing 2

    ★★★½

  • Farewell Mister Haffmann

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★★