• Avatar 5

  • Chicken Run 2

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse Sequel

  • Clifford the Big Red Dog

  • Bob's Burgers: The Movie

    ½

  • Five Nights at Freddy's

  • Connected

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Tenet

  • The Stunt Double

    ½

  • Everyday

  • 12 oz. Mouse: Re-Seasoned

  • Hamilton

    ½

  • Coming Out

  • a walk amongst the leaves

  • Twins in Paradise

  • TFW NO GF

  • Smiling Friends

  • Mulan

    ½

  • Playdate with Destiny

    ½

  • Super Bowl LIV Halftime Show

    ½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

  • Dolittle

  • Holidaze

    ★★★

  • Cats

  • Steven Universe Future

    ★★★

  • Helluva Boss

    ★½

  • Little Runmo

  • Playing with Fire

  • Klaus

    ★★

  • Hazbin Hotel

    ★★

  • Primal

  • CartoonMania: The Movie

    ½

  • Battle at Big Rock

  • Harriet

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Hair Love

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Enter the Anime

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

  • The Banana Splits Movie

  • The Lion King

    ★½

  • The Curse of the Monkey Bird

  • Dynamite Dance

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Playmobil: The Movie

  • Wasteland

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Cans Without Labels

    ½

  • Loqueesha

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Final Exit of the Disciples of Ascensia

    ★★★★★

  • Aladdin

  • Yesterday

  • Pokémon Detective Pikachu

  • UglyDolls

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Our Planet

  • Missing Link

    ★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

  • Penguins

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★

  • Wonder Park

  • Dumbo

    ½

  • Satina Wants a Glass of Water