Sort by
  • The Marvels

  • A Haunting in Venice

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • The Nun II

  • The Equalizer 3

  • Retribution

  • Strays

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Gran Turismo

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • The Moon

  • Blue Beetle

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Party Pump Exotic

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Adipurush

    ½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Vimanam

    ★★

  • Takkar

  • The Childe

    ★★★

  • Zara Hatke Zara Bachke

  • Pareshan

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Mem Famous

  • The Machine

    ½

  • About My Father

  • Kandahar

    ★★½

  • Asteroid City

  • The Boogeyman

    ★½

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ½

  • Fool's Paradise

  • Book Club: The Next Chapter

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • 2018

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Nefarious

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Paint

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Viduthalai: Part I

    ★★★★

  • Renfield

    ★½

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

  • Champions

    ★★½

  • Absence

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Inside

    ★★★

  • Seven Winters in Tehran

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Consecration

    ★½