Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Magazine Dreams

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★½

  • The Makanai: Cooking for the Maiko House

  • Touch of Crude

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

  • Paul T. Goldman

    ★★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • George & Tammy

  • Violent Night

  • Emancipation

    ★★½

  • Heroes & Villains

  • Fleishman Is in Trouble

  • Stutz

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Russia 1985-1999: TraumaZone

    ★★★★½

  • She Said

  • The Watcher

  • Black Adam

  • Deck of Cards: What Went Wrong

    ★★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Christmas Bloody Christmas

  • Entergalactic

  • Hellraiser

    ★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

  • Bruiser

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Menu

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

  • The Inspection

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Louis Armstrong's Black & Blues

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Son

    ½

  • Pinocchio

  • Saint Omer

    ★★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • Dead for a Dollar

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★