Sort by
  • Genie

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Kelce

    ★★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Miguel Wants to Fight

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • About My Father

    ★★

  • The Machine

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • May December

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Quasi

    ★½

  • Ghosted

    ★★★

  • Longest Third Date

    ★★★

  • Nefarious

  • One Day as a Lion

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • High Heat

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½