• VHS 94

    ★★½

  • Editing

    ★★★½

  • Earwig

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Worlds

    ★★★★½

  • Vortex

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ½

  • Train Again

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Notes from the Periphery

    ★★★½

  • Robert Downey: Moment to Moment

    ★★★★

  • Aleph

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Terrorforming

    ★★½

  • It Is Just The Night Winds Waving The Tree Branches

    ★★★½

  • S.L.U.G.Z.

  • Gremlin Foundry

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Come Here

    ★★★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★½

  • Erēmīta (Anthologies)

    ★★½

  • Inside and Outside the Wall

    ½

  • Man Under Table

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★★★

  • Luzzu

    ★★½

  • Don't Go Tellin' Your Momma

    ★★★★

  • Citadel

    ★★★★

  • Eer

    ★★★★

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★½

  • We Are

    ★★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • First Light

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • Gradations I-II

    ★★★

  • Puparia

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★½

  • October Rumbles

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • French Exit

    ★★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • In the Air Tonight

    ★★★★

  • Lusty Crest

    ★★★½

  • Autoficción

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Beginning

    ★★★★

  • The Devil All the Time

  • New Order

    ★★★

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★

  • Mandibles

    ★★

  • WHAT CODEC SHOULD I USE?

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★

  • Spring Blossom

    ★★★½

  • Object Lessons, or: What Happened Whitsunday

    ★★

  • The Lonely 19:00

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • PVT Chat

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • The Day of Destruction

    ★★★★

  • Point and Line to Plane

    ★★★