Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • Ballerina

    ★★★★

  • Foe

    ★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Danielle Laidley: Two Tribes

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Sly

    ★★★½

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Heart of Stone

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The New Boy

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Show Me The Money II

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½