• Beck 39 – Undercover

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • Rim of the World

    ★★★½

  • Big Time Adolescence

    ★★★

  • Polar

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Goliath

    ★★½

  • The Meg

    ★★★½

  • Flavors of Youth

    ★★★

  • The Unthinkable

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Hotel Artemis

    ★★★★

  • The Angel

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Behind the Curve

    ★★½

  • Rampage

    ★★

  • Deep Blue Sea 2

    ½

  • Game Night

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★½

  • Summer of 84

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Ingen tid för kärlek

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • It

    ★★

  • Naked

    ★★

  • American Made

    ★★½

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ★★★

  • Pokémon the Movie: I Choose You!

    ★★★½

  • The House

    ★★

  • 47 Meters Down

    ½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • Baywatch

    ★★½

  • Alien: Covenant

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★

  • Tom of Finland

    ★★★★★

  • The Polka King

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Bamse and the Witch's Daughter

    ★★★½

  • The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared

    ★★½

  • Attack of the Lederhosen Zombies

    ½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

    ★★★★

  • Laid in America

    ★★★

  • Masterminds

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★

  • Imperium

    ★★★

  • Sharkenstein

  • Sharknado 4: The 4th Awakens

    ★★★

  • Ice Sharks

  • Fight Valley

    ½

  • Absolutely Fabulous: The Movie

    ★★½

  • The Purge: Election Year

    ★½

  • Officer Downe

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★

  • Our Kind of Traitor

    ★★★

  • I Am Wrath

  • Sniper: Special Ops

  • Meet the Blacks

  • Beck: The Last Day

    ★★★

  • Beck 33 - End of the Road

    ★★½

  • Zootopia

    ★★

  • Beck 32 - Steinar

    ★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • Space Cop

    ★★★★

  • Beck 31 - Gunvald

    ★★

  • Lily Grace: A Witch Story

  • Freaks of Nature

  • Spectre

    ★★★