• Long Toast

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

  • The Queen's Gambit

  • Once Upon a Snowman

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Stardust

    ½

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Scoob!

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

    ½

  • Sol Levante

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Playdate with Destiny

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Gemini Man

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Full Force

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Weathering with You

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Playmobil: The Movie

    ½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Butterfield Effect: Stand Up Special

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • UglyDolls

    ½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Lunatics

    ½

  • Missing Link

    ★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: The Dump