• Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★

  • Purl

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Tag

    ★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★★½

  • Mirai

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Shoplifters

    ★★★

  • Fahrenheit 451

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Far Cry 5: Inside Eden's Gate

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★★½

  • Team Darryl

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Red Sparrow

    ★★½

  • Annihilation

    ★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Lords of Chaos

    ★★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★★

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★

  • Lizzie

    ★★

  • Searching

    ★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★★

  • You, Me and Him

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • The Bookshop

    ★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Cake

    ★★★★

  • 1922

    ★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Okja

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • A Fantastic Woman

    ★★★★½

  • Mayhem

    ★★★★★

  • Tragedy Girls

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★