Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

  • Godzilla vs. Gigan Rex

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Hedorah

  • Antlers

    ★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Agnes

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½