Sort by

Drew has logged 22 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ravenous

Ravenous

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Meg

The Meg

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Super Troopers

Super Troopers

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Goon

Goon

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Rocky IV

Rocky IV

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Clerks II

Clerks II

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dogma

Dogma

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Chasing Amy

Chasing Amy

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mallrats

Mallrats

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry