Sort by
  • Super Mario Bros.

  • Don't Hug Me I'm Scared

  • Nope

    ★★★★½

  • Oscillate

  • A Day in Ghana with Kendrick Lamar

  • We Cry Together

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • The Feeling

  • Hello, My Name Is…

  • The Northman

    ★★★★

  • Busk

    ★★★★★

  • Just Like Golf

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Chores

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • The Green Planet

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Le Constraint

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

  • AWARENESS

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • 9/21/21

  • Spencer

    ★★

  • Cinderella

    ½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • LIFE IS LONG: The Gas Station

  • Chet Larson

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Naomi Osaka

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • Arsonist

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Velvet Underground

  • Annette

    ★★★★

  • Day of Rage: How Trump Supporters Took the U.S. Capitol

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • unfinished

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • Meat Dog

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Nian

  • SATISFIED

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★