Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Old

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Bao

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • A Taxi Driver

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Hot Summer Nights

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★

  • The Ridiculous 6

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • Competition

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★

  • Paddington

    ★★★★

  • Heaven Knows What

    ★★★½

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Boyhood

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • The Web

    ★★★★

  • The World's End

    ★★★★½

  • The Way Way Back

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★★

  • Project X

    ★★★½

  • Midnight in Paris

    ★★★½

  • Tangled

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • Batman: Under the Red Hood

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Youth in Revolt

    ★★★★

  • Aliens in the Attic

    ★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Goat Story

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★★