Sort by
  • Hell Camp: Teen Nightmare

  • Your Christmas or Mine 2

    ★½

  • Family Switch

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Doctor Who: The Star Beast

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Escaping Twin Flames

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Swarm

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • 80 for Brady

    ★★

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • The Deepest Breath

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Your Christmas or Mine?

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The Noel Diary

  • Christmas with You

  • Spirited

    ★★

  • Falling for Christmas

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Emily

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • I Came By

    ★½

  • Look Both Ways

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Not Okay

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • How to Change Your Mind

  • Where the Crawdads Sing