Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • NYAD

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Fingernails

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • The Delinquents

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★½

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★