Sort by
  • Dune: Part Two

  • Asteroid City

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • The Last Dolphin King

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • The Menu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★★★★

  • Taylor Hawkins Tribute Concert

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TMZ Investigates: What Really Happened to Richard Simmons

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Senior Year

  • The Staircase

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Offer

  • In Space with Markiplier

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • BTS Permission to Dance On Stage - Seoul: Live Viewing

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★★

  • Family Squares

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Shut In

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Redeeming Love

    ★★

  • The House

    ★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Rhett and Link’s Night of Terror

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Coldplay x BTS Inside ‘My Universe’ Documentary

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • 9/11: Minute by Minute

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

  • Belfast

    ★★★½

  • King Richard

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Malignant