Sort by

Reed Lubin has logged 10 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Tag

Tag

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bao

Bao

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry