Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Memoria

    ★★★★★

  • Eternals

    ★½

  • INU-OH

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • Seance

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Me You Madness

    ½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★★

  • Host

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Zola

    ★★★★½

  • Bad Hair

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • Mister America

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Aquaslash

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The Bob Emergency

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • The Day Shall Come

    ★★★½

  • Daniel Isn't Real

    ★½

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★