Pink⚸Meanie has logged 28 entries for films during March 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Wolfpack

The Wolfpack

2015
×
★★★½
Edit this entry  
31
The Hunting Ground

The Hunting Ground

2015
×
★★★★
Edit this entry  
30
Island of the Doomed

Island of the Doomed

1967
×
★★
Edit this entry  
30
Carver

Carver

2008
×
★★
Edit this entry  
28
Tomie: Forbidden Fruit

Tomie: Forbidden Fruit

2002
×
★★★
Edit this entry  
24
Bay Coven

Bay Coven

1987
×
★★½
Edit this entry  
24
Abby

Abby

1974
×
★★★½
Edit this entry  
21
Eyes of Fire

Eyes of Fire

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Chemical Wedding

Chemical Wedding

2008
×
★★½
Edit this entry  
18
Cemetery Gates

Cemetery Gates

2006
×
★★★
Edit this entry  
18
Dangerous Flowers

Dangerous Flowers

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
We Are What We Are

We Are What We Are

2010
×
★★★
Edit this entry  
16
Women's Prison Massacre

Women's Prison Massacre

1983
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Alcove

The Alcove

1985
×
★★½
Edit this entry  
16
Gut

Gut

2012
×
★★
Edit this entry  
11
The Midnight Game

The Midnight Game

2013
×
★★
Edit this entry  
11
The Devil's Rock

The Devil's Rock

2011
×
★★★
Edit this entry  
10
Psycho Beach Party

Psycho Beach Party

2000
×
★★★
Edit this entry  
10
Fun Size Horror: Volume One

Fun Size Horror: Volume One

2015
×
★★½
Edit this entry  
09
The Loreley's Grasp

The Loreley's Grasp

1973
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Monitor

The Monitor

2011
×
★★★
Edit this entry  
08
Sleep Tight

Sleep Tight

2011
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Tunnel

The Tunnel

2014
×
★½
Edit this entry  
03
The Ouija Experiment

The Ouija Experiment

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Deranged

Deranged

2012
×
★★★★
Edit this entry  
01
Subspecies

Subspecies

1991
×
★★★½
Edit this entry  
01
I-Lived

I-Lived

2015
×
★½
Edit this entry