• Comet in Moominland

    ★★★★

  • Inside

    ★★★★½

  • Serial Experiments Lain

    ★★★★½

  • Ouran High School Host Club

    ★★★★

  • Your Lie in April

    ★★★½

  • Fruits Basket

    ★★★★

  • JoJo's Bizarre Adventure: Part 4 — Diamond is Unbreakable

    ★★★★

  • The Amazonian Angel

    ★★★★★

  • Transistors

    ★★★★

  • The Muppets Go Hollywood

    ★★★½

  • The Boy Friend

    ★★★★½

  • Lonely Bones

    ★★★★

  • Thee Wreckers Tetralogy

    ★★★½

  • Dick

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Ginger Snaps

    ★★★★½

  • Day Night Day Night

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★