• The Sweet Number - An Experience of Consumption

    ★★★½

  • The Sandwich

    ★★★

  • Rat Life and Diet in North America

    ★★★★

  • Popsicles

    ★★★½

  • Djam

    ★★★★

  • Aurélia Steiner (Vancouver)

    ★★★★★

  • She Found Now

    ★★★

  • Thelma & Louise

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Damned If You Don't

    ★★★★½

  • The Skin I Live In

    ★★★★

  • The Great Gatsby

    ★★★★

  • I Have Been Very Pleased

    ★★★½

  • Something Like Summer

  • A Question of Silence

    ★★★★★

  • Ballhead: Ode to IBM

    ★★★½

  • Cerolax II

    ★★★½

  • NavelFable

    ★★★★