Sarah has rated 413 films ★★½ .

  • The Fall of the Louse of Usher: A Gothic Tale for the 21st Century

    ★★½

  • Messages 3

    ★★½

  • Messages 2

    ★★½

  • Its a condition

    ★★½

  • 7-7-94 For my babe

    ★★½

  • Notes of a Wind Chime

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • The Incredible Theft of Celine's Beloved

    ★★½

  • Normal People

    ★★½

  • Afternoon Delight

    ★★½

  • Bliss

    ★★½

  • There Is No Evil

    ★★½

  • Two Snails Set Off

    ★★½

  • Naturally

    ★★½

  • I Am a Soldier

    ★★½

  • French Touch: Mixed Feelings

    ★★½

  • Back Alley

    ★★½

  • Ruptures (or André and Gabriel)

    ★★½