Sarah has rated 673 films ★★★½ .

  • I Have Been Very Pleased

    ★★★½

  • Ballhead: Ode to IBM

    ★★★½

  • Cerolax II

    ★★★½

  • Behind Every Good Man

    ★★★½

  • Madonnas

    ★★★½

  • Arthur Rambo

    ★★★½

  • Keep It for Yourself

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Juliet in Paris

    ★★★½

  • The Brood

    ★★★½

  • Window

    ★★★½

  • William Jefferson Wilderness

    ★★★½

  • Bodies in Dissent

    ★★★½

  • Look Then Below

    ★★★½

  • The Sixteen Showings of Julian of Norwich

    ★★★½

  • 10:28,30

    ★★★½

  • Drills

    ★★★½

  • Startle Response

    ★★★½