• Stations of the Cross

    ★★★

  • Cookie

    ★★★

  • Tommaso

    ★★★

  • Brindisi '65

    ★★★

  • The Sandwich

    ★★★

  • She Found Now

    ★★★

  • Suzanna Andler

    ★★★

  • Dildo Heaven

    ★★★

  • Progressive Touch

    ★★★

  • Aux quatre coins

    ★★★

  • Simple Men

    ★★★

  • Scanners

    ★★★

  • Car Ride (Baker Act Version)

    ★★★

  • Wild Grass

    ★★★

  • Messages

    ★★★

  • Occasionally, I Saw Glimpses of Hawai'i

    ★★★

  • Maat Means Land

    ★★★

  • Mūtātiōnem

    ★★★