Sarah has rated 619 films ★★★★ .

  • Wild Geese

    ★★★★

  • The Skin I Live In

    ★★★★

  • The Great Gatsby

    ★★★★

  • NavelFable

    ★★★★

  • The Headless Woman

    ★★★★

  • Losing Ground

    ★★★★

  • Kamikaze Hearts

    ★★★★

  • Bad Girls Go to Hell

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Smiling Madame Beudet

    ★★★★

  • Superdyke Meets Madame X

    ★★★★

  • Opera

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Be Pretty and Shut Up!

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • The Boy Friend

    ★★★★

  • Morning Sickness in the USA

    ★★★★