Sarah has rated 172 films ★★★★★ .

  • A Question of Silence

    ★★★★★

  • I Don't Know

    ★★★★★

  • Laurence Anyways

    ★★★★★

  • ...No Lies

    ★★★★★

  • Dancer in the Dark

    ★★★★★

  • The Amazonian Angel

    ★★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Ghost Dance

    ★★★★★

  • A Scream from Silence

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Apologies

    ★★★★★

  • Chronic

    ★★★★★

  • A Matter of Life and Death

    ★★★★★

  • Five-Year Diary

    ★★★★★

  • Tea and Sympathy

    ★★★★★

  • The Muppet Movie

    ★★★★★

  • Noroît

    ★★★★★

  • Mysterious Skin

    ★★★★★