• Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Halftime

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • The Valet

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • The French Dispatch

  • Stillwater

    ★★★★

  • Together

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★

  • John and the Hole

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Soul

  • Nomadland

  • Minari

  • Promising Young Woman

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Sound of Metal

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • Midsommar

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Us

  • Booksmart

  • Bohemian Rhapsody

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • A Quiet Place

  • Isle of Dogs

  • Hereditary

  • Coco

  • I, Tonya

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Dunkirk

  • Good Time

  • The Florida Project

  • Baby Driver

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • Landline

    ★★★

  • Split

  • Moonlight

  • Arrival

  • La La Land

  • Hell or High Water

    ★★★★½

  • Zootopia

  • Deadpool

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Bone Tomahawk

    ★★★

  • The Martian

  • Room

  • The Lobster