Colin M. has logged 18 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Okja

Okja

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Driver

The Driver

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★★
Edit this entry  
24
The Room

The Room

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★★★
Edit this entry  
01
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry