Duccio has logged 11 entries for films during April 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
A Walk Among the Tombstones

A Walk Among the Tombstones

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Wild Card

Wild Card

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Voices

The Voices

2014
×
★★★★
Edit this entry  
06
Wyrmwood: Road of the Dead

Wyrmwood: Road of the Dead

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mallrats

Mallrats

1995
×
★★½
Edit this entry  
04
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★★
Edit this entry  
02
Frozen Fever

Frozen Fever

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★★½
Edit this entry  
01
Miss March

Miss March

2009
×
★★★
Edit this entry