• Assassination Nation

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★

  • Jigsaw

    ★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • Revenge

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • A Fantastic Woman

    ★★★★★

  • Mayhem

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Split

    ★★★

  • Better Watch Out

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Raw

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Sausage Party

    ★½

  • Deadpool

    ★★★★★

  • C'est La Vie

  • Krampus

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Focus

    ★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Tusk

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • It Follows

    ★★★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • Muppets Most Wanted

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • Neighbors

    ★★★

  • Basically

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • A Million Miles Away

  • Life After Beth

    ★★★★

  • The Guest

    ★★★★★

  • The Turtle's Head

  • Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Her

    ★★★★★

  • Curse of Chucky

    ★★★★½

  • Munchausen

  • Under the Skin

    ★★★★½

  • We're the Millers

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★★