• Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★★★

  • Fantasia

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ★★★★★

  • Jason Goes to Hell: The Final Friday

    ½

  • Snow White and the Seven Dwarfs

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Amélie

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Scoob!

    ★★

  • The Skin I Live In

    ★★★★

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★