• Injustice

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Once Upon A Time In Kuwait

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Dreams I Recall

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • DC Showcase: Adam Strange

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★½

  • DC Showcase: Death

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • DC Showcase: Sgt. Rock

    ★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • Ma

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★½

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★★½

  • The Death of Superman

    ★★★★

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Jigsaw

    ★★

  • Justice League

  • Okja

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Teen Titans: The Judas Contract

    ★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Justice League Dark

    ★★★½

  • Infinity Train

    ★★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★★★

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★

  • Suicide Squad

  • Justice League vs. Teen Titans

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Batman: Bad Blood

    ★★½

  • Batman vs. Robin

    ★★★

  • Nightwing and Robin

    ★★★

  • Justice League: Throne of Atlantis

    ★★★