• Eternals

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • He's All That

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Luca

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • El Planeta

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★½

  • Audrey

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Belushi

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • French Exit

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • Nomadland

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • Eddy's World

    ★★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Out

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Call Center Blues

    ★★★½

  • The Voice in Your Head

    ★★★½

  • Hiplet: Because We Can

    ★★★½

  • A Period Piece

    ★★★

  • Waffle

    ★★★

  • My Darling Vivian

    ★★★★½

  • Face to Face Time

    ★★★½

  • Runon

    ★★★

  • Still Wylde

    ★★★½

  • TFW No GF

    ★★

  • Soft

    ★★

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Modern Whore

    ★★★★

  • Single

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Playdate With Destiny

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Broken Bird

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • Charm City Kings

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½