• The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Love Hard

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★

  • Semiotic Plastic

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • LFG

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • We Broke Up

    ★★

  • Voyagers

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Shoplifters of the World

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Long Weekend

    ★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Boogie

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★½

  • Chaos Walking

  • Me To Play

    ★★★

  • Holy Frit

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • A Black Rift Begins to Yawn

    ½

  • After America

    ★½

  • The Bin

  • My Layers

    ★½

  • I Wish I Never

    ★★★

  • Human Helper

    ★★

  • Full Picture

    ★★★½

  • No Trace

    ★★

  • Bad Attitude: The Art of Spain Rodriguez

    ★★★½

  • A Tiny Ripple of Hope

    ★★★½