Sort by
  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Goo Goo Dolls - Grounded with: Virtual Rock Show

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Sound of 007: Live from the Royal Albert Hall

    ★★★½

  • The Sound of 007

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Samaritan

    ★★

  • Clerks III

    ★★½

  • Secret Headquarters

    ★★

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Wonderful Summer of Mickey Mouse

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • GoldenEra

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Blippi The Musical

    ★½

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Moon Crash

    ½

  • Moonfall

    ★★

  • Blippi's School Supply Scavenger Hunt

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • Superworm

    ★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Dreaming of Stars: An ASMR Feature Film

    ½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Mickey and Minnie Wish Upon a Christmas

    ★★★

  • Bud

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★