Dustin has logged 404 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dinner for One

Dinner for One

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dark Shade Creek

Dark Shade Creek

2012
×
Read the review Edit this entry  
29
The Adventures of Kotetsu

The Adventures of Kotetsu

1996
×
Read the review Edit this entry  
29
Frezno Smooth

Frezno Smooth

2000
×
Read the review Edit this entry  
29
Armed Response

Armed Response

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Two Front Teeth

Two Front Teeth

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Colossal

Colossal

2016
×
Read the review Edit this entry  
19
Christmas Evil

Christmas Evil

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Voyeur

Voyeur

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Multiple Maniacs

Multiple Maniacs

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
P2

P2

2007
×
Read the review Edit this entry  
15
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars

Star Wars

1977
×
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kuso

Kuso

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
All Through the House

All Through the House

2015
×
Read the review Edit this entry  
11
Pucker Up and Bark Like a Dog

Pucker Up and Bark Like a Dog

1989
×
Read the review Edit this entry  
11
The Revenger

The Revenger

1989
×
Read the review Edit this entry  
11
Savage Weekend

Savage Weekend

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
A Cadaver Christmas

A Cadaver Christmas

2011
×
Read the review Edit this entry  
10
Santa Claus: The Movie

Santa Claus: The Movie

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Carnosaur

Carnosaur

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cube Zero

Cube Zero

2004
×
Read the review Edit this entry  
04
Cube 2: Hypercube

Cube 2: Hypercube

2002
×
Read the review Edit this entry  
04
Cube

Cube

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Jack Frost

Jack Frost

1997
×
Read the review Edit this entry  
02
Justice League

Justice League

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
Read the review Edit this entry  
29
Another Evil

Another Evil

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
1922

1922

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Dark Angel

Dark Angel

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Halloween: Resurrection

Halloween: Resurrection

2002
×
Read the review Edit this entry  
31
Sleepy Hollow

Sleepy Hollow

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
Read the review Edit this entry  
09
Flatliners

Flatliners

1990
×
Read the review Edit this entry  
09
It

It

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Contamination

Contamination

1980
×
Read the review Edit this entry  
03
Fist of the Vampire

Fist of the Vampire

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Last Shift

Last Shift

2014
×
Read the review Edit this entry  
29
Death Note

Death Note

2017
×
Read the review Edit this entry  
26
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
Read the review Edit this entry  
26
Gameplay: The Story of the Videogame Revolution

Gameplay: The Story of the Videogame Revolution

2015
×
Read the review Edit this entry  
21
Escape from L.A.

Escape from L.A.

1996
×
Read the review Edit this entry