Sort by
  • The Alien Report

  • Do Revenge

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Andy Baker Tape

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • The Artifice Girl

  • House of Darkness

    ★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Country Gold

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Harbinger

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★★★★½

  • The Fifth Thoracic Vertebra

    ★★★★

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★½

  • Chicken House

    ★★★★½

  • The Leech

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Swallowed

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Follow Her

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • CHEST

  • Wesens

  • My Inner Demon: A Geraldson Tale

  • PUTREFIXION: A Video of Nina Temich

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Hypochondriac

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Deadstream

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outwaters

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Moonfall

  • Therapy Dogs

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★★★

  • Dual

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Honeycomb

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Last Radio Call

  • Scream

    ★★★★

  • Deadware

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Project Space 13

    ★★★★

  • The Chamber of Terror

  • Actors

  • Duyster

    ★★★★½

  • Cube

    ★★½

  • Death Cast

    ★★★½

  • Dwellers

  • Cockazoid

    ★★★★½

  • Malibu Horror Story

  • Landlocked

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★

  • For Roger

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Poser

    ★★★★

  • Masking Threshold

  • Silent Night

    ★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Two Witches

    ★★★