Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • HELL DOGS

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Charcoal

    ★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★½

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Witch: Part 2. The Other One

  • Attachment

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Next Sohee

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Nostalgia

    ★★½

  • Joyland

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★★½

  • More Than Ever

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Plan 75

    ★★★

  • Corsage

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Rodeo

    ★★★½

  • EO

    ★★★½

  • Hunt

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★