• The Craft: Legacy

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

  • Class Action Park

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Two Gods

    ★★★½

  • Off The Road

    ★★★

  • Songs of Repression

    ★★★★

  • Mayor

    ★★★★

  • Once Upon A Time in Venezuela

    ★★★★

  • Tesla

    ★★★★

  • The Nest

    ★★★

  • Welcome to Chechnya

    ★★★★

  • Spaceship Earth

    ★★

  • Shirley

    ★★★★

  • Jumbo

    ★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Mucho Mucho Amor

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

  • The Mole Agent

    ★★★½

  • Epicentro

    ★★★★

  • The Painter and the Thief

    ★★★½

  • Bombshell

  • King of the Cruise

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • La Mami

    ★★★½

  • Smog Town

    ★★★½

  • Sunless Shadows

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Proxima

    ★★★

  • The Twentieth Century

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Waiting for the Barbarians

    ★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★★

  • The Cave

    ★★★★

  • Babyteeth

    ★★★★

  • Martin Eden

    ★★★½

  • La Llorona

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • The Assistant

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Judy

    ★★

  • The Kingmaker

    ★★★½

  • Lingua Franca

    ★★★★

  • The Truth

    ★★★★

  • The Young Observant

    ★★★★

  • Wilcox

    ★★★

  • Ghost Strata

    ★★★

  • Villa Empain

  • The Traitor

    ★★★½

  • Fire Will Come

    ★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Invisible Life

    ★★★★

  • On a Magical Night

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Diego Maradona

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Family Romance, LLC

    ★★★★

  • Joan of Arc

    ★★★★

  • The Wild Goose Lake

    ★★★★

  • The Whistlers

    ★★★★

  • Zombi Child

    ★★★½

  • The Cordillera of Dreams

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • And Then We Danced

    ★★★½

  • A White, White Day

    ★★★½