Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

  • BEEF

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Inside

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Alan Partridge - Stratagem

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Outside

    ★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • Deck of Cards

  • Athena

    ★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★