Sort by
  • Andor

    ★★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Rilakkuma's Theme Park Adventure

    ★★★★

  • Lost Ollie

    ★★½

  • Groot's Pursuit

  • Groot's First Steps

  • The Little Guy

  • Groot Takes a Bath

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Princess

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★½

  • SENTRY

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • We Feed People

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Bubble

    ★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Station Eleven

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Secondhand Flowers

  • Hellbound

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Maya and the Three

    ★★★★½

  • Ranking of Kings

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★★

  • Injustice

    ★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★