Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Smile

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★