dylan has logged 29 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Miss You Already

Miss You Already

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Open House

The Open House

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
18
The Vault

The Vault

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
A Monster Calls

A Monster Calls

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jane Got a Gun

Jane Got a Gun

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Gaga: Five Foot Two

Gaga: Five Foot Two

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Irrational Man

Irrational Man

2015
×
Read the review Edit this entry  
14
Inception

Inception

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Matilda

Matilda

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Coco

Coco

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
Read the review Edit this entry  
07
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Infinity Chamber

Infinity Chamber

2016
×
Read the review Edit this entry  
03
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
1922

1922

2017
×
Read the review Edit this entry