Sort by

dylanfugel has logged 20 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★
Edit this entry  
28
PVT Chat

PVT Chat

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Elvira, Mistress of the Dark

Elvira, Mistress of the Dark

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Black Cat

The Black Cat

1934
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Symbiopsychotaxiplasm: Take One

Symbiopsychotaxiplasm: Take One

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
To Die For

To Die For

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The World Is Yours

The World Is Yours

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Illustrious Corpses

Illustrious Corpses

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Inferno

Inferno

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nude on the Moon

Nude on the Moon

1961
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Invisible Man

The Invisible Man

1933
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Bride of Frankenstein

The Bride of Frankenstein

1935
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Misfits

The Misfits

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
Let Them All Talk

Let Them All Talk

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Happily

Happily

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Plus One

Plus One

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry