• Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Venom

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Maniac

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • Life Itself

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Peppermint

    ★½

  • Outlaw King

    ★★★½

  • The Predator

    ★★★

  • 22 July

    ★★★★½

  • The Nun

    ★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • First Man

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Patient Zero

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • The Meg

    ★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • The Darkest Minds

    ★½

  • Billionaire Boys Club

    ★½

  • How It Ends

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Calibre

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Tag

    ★★

  • Adrift

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★

  • The Kissing Booth

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Book Club

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★

  • I Feel Pretty

    ★★★½

  • Truth or Dare

  • Rampage

    ★★

  • The Director and the Jedi

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★½

  • Mute

    ★★

  • Game Night

    ★★★★½

  • Unsane

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Red Sparrow

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • The 15:17 to Paris

    ★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Forever My Girl

    ★★

  • Tully

    ★★★★★