• Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Copshop

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Stillwater

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

    ½

  • Luca

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Boogie

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

  • Allen v. Farrow

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Bliss

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Tiger

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★½

  • Mank

    ★★½

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★